Тетяна Чорна

Годинник Святого Миколая

Призначення:

Архітектурна споруда практичного призначення зі своєю легендою, а саме гігантський справжній годинник у формі подарунка, з обов’язковою ілюмінацією, яка підтримується електронною системою (по типу екранів на сцені). Це надасть змогу змінювати узор на подарункові-годиннику, в свою, чергу, буде актуальним до кожного свята:

Можливі події:

  1. Урочисте відкриття новорічних плеяди передноворічних та новорічних свят, починаючи з Дня Св.Миколая
  2. Місце організації сімейних урочистих подій (освічення у кохання, весілля тощо)

Мета:

  1. Приваблення не тільки миколаївців, а жителів усієї України та іноземних туристів.

Легенда:

  1. Кожна дитина мріє про отримання подарунка від Св.Миколая, а біля символічного гігантського подарунка-годинника – це має бути, взагалі, сповнено святковою магією.

Чому виникла саме така ідея?

  1. В Україні вже побудувати Будинок Святого Миколая, на превеликий жаль не в Миколаєві, тому ми маємо придумати щось своє – дуже оригінальне.
  2. Коли ми всі споглядаємо на електронний годинник по ТВ за 1 хв до Нового Року, якось незручно за країну (до речі, вважаю, що Київ – наша столиця – має мати свій ГОДИННИК).

*- годинник, який висить на будівлі мерії – гарний, але не має своєї історичної значущості.

**- додатково можна оголосити конкурс на оригінальну мелодію до Годинника Св.Миколая

Паркова зона:

  • має бути просто величезною гігантською галявиною з високоякісним газоном, куди можна прийти сім’єю і посидіти на травичці, побігати босяком (як це роблять у Європі) – навіть з цивілізованим пікніком у корзиночці.
  • до речі, побудувати український фаст-фуд з розкішними млинцями поряд також хороша ідея. МакДональд дарує іграшки – а ми можемо дарувати сувеніри з визначними місцями Миколаївщини.
%d0%bf%d0%be%d0%b4%d0%b0%d1%80%d1%83%d0%bd%d0%be%d0%ba