Каріна Лук'яненко

Ботанічний сад під куполом

Я не художник, і мені важко зобразити своє бачення на малюнку. Вирішила прикріпити уявне  фото своєї ідеї.

У  містах України є ботанічні сади, але в нашому місті поки що такого місця чудового немає. Я пропоную створити такий ботанічний сад, який би завоював звання найкращого в нашій країні.

Давайте представимо вечір, закінчується робочий день, люди втомлені, заморочені своїми проблемами. Студенти й діти виходять на вулицю, аби погуляти. Як не дивно, майже всі ми йдемо на вулицю Соборну чи Набережну, проти, крім «проходу туди й назад», робити там більше нічого.

Чому б не створити особливе місце для відпочинку? Ботанічний сад , який знаходиться під куполом, можна так сказати, під відкритим небом, але в якому в холодну пору тепло, а влітку прохолодно,й можна сховатись від пекучого сонця у затишку  природи. Так розумію, що більшість подумає, що ботанічний сад, таке собі місце для відпочинку: пройшовся, подивився раз на квіточки й деревця і все. Але ж все не так!

У нашому ботанічному саду, пропоную зробити фонтанчики музикальні, а навколо лавочки. Мені здається, що ніхто не відмовиться випити чаю або ж кави, чи не так? Але давайте, забудемо про «пафосні кафешки», а просто буде місце , де можна попити чаю з вівсяним печивом, або ж з цукеркою.   Було б також непогано, зробити невелику бібліотеку, у склад якої увійшли цікаві книжки, з домашньої бібліотеки небайдужих миколаївців. А ще зробимо місце , де могли б розважатись дітки, малювати, щось ліпити, читати книжечки або ж дивитись мультики.

І на останок, було б непогано зробити у саду фотозону , що відображала б наше місто-корабелів. Завітав турист до ботанічного саду, зробив собі фото на пам’ять про Миколаїв.

Давайте зробимо на одне місце відпочинку в нашому місті більше! І доведемо , що Миколаїв найкращий.